BİZ KİMİZ?

Mir Arena, 1983 yılından bu yana mobilya ve imalat deneyimlerini bugünün üretim gücüyle bir araya getirerek spor ve stadyum tesisleri için oturma çözümleri alanında öncü ve uzman hale gelmiş bir markadır. 

Başta stadyumlar, spor tesisleri, kültür merkezleri, konferans salonları ve kampüsler gibi kamusal alanlar için yüksek kalite standartlarında üretimlerini toplamda 12.000m2lik üretim tesislerinde yapmaktadır. Ankara’da ve Kayseri’de bulunan üretim tesislerinde bilgisayar kontrollü makine parkları sayesinde üretim kalite denetimi en üst seviyede tutulmaktadır. Mir Arena bünyesinde bulundurduğu tasarım, teknik ve üretim kadroları ile projelerin planlama aşamasından teslimine dek kesintisiz hizmet sağlamaktadır. 

Mir Arena edindiği deneyimler neticesinde, alanında olası sorunları tespit eden ve bu olası sorunlara yönelik çözümlerle ürünleri tasarlayan profesyonel ekibi ile öncü çözüm ortağı haline gelmiştir. Ürün portföyündeki birçok ürünü Fikri ve Sinai Mülkiyet Kanunu ile korunan faydalı model-patent belgelerine sahiptir.

Kamusal projelerin her birinin kendi ruhunun olduğuna inanıyoruz. Bu inancımız sayesinde her projede ürünlerimizi yeniden tasarlıyor ve üretiyoruz. Projelerin ruhlarına ve bu ruhlara ait seyircilere saygılı bir tutumla süreci tasarlıyoruz.

Seyircilerin deneyimlerini tasarlıyoruz…

Kamusal alanlardaki deneyimin bir parçası olduğumuz bilinciyle, ürünlerimizi bu alanların gerektirdiği her türlü kalite ve sertifikaya uygun olarak üretmekteyiz. Yüksek üretim teknolojileri ile tasarlanan ürünler, ürün geliştirme ve kalite denetim ekiplerince denetlenerek sorunsuz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır.

KALİTE BELGELERİMİZ

TOP
error: Content is protected !!